Оперативна інформація про стан справ на дорогах Дністровського району.

Шановні жителі Дністровського району! Утримуйтесь від виїздів за межі своїх населених пунктів, особливо у вечірній та нічний час! Ускладнення погодних умов та посилення вітру призвели до утворення на автошляхах Дністровського району снігових наметів.

16:39 13.02.2021

Перемети та значні затори: на Буковині ускладнено проїзд дорогами місцевого значення

На Буковині ускладнено проїзд дорогами місцевого значення Через шквальний вітер на шляхах утворюються перемети. Техніка, комунальники та рятувальники працюють у посиленому режимі. Однак їм непросто протистояти негоді, повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

12:06 13.02.2021

На Буковині прикордонники вшанували ветеранів Афганської війни

На початку зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів. 12 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (воїнів-інтернаціоналістів) в управлінні Чернівецького прикордонного загону відбулися заходи з вшанування воїнів-афганців. Захід відбувся у скромному, однак теплому та дружньому колі. На початку зібрання присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів, у тому числі й тих, хто загинув в зоні АТО/ООС.

08:15 13.02.2021

До уваги жителів Лівинецької громади!

Будь ласка , без нагальної потреби не виїзжайте з дому. У зв'язку із сильними вітрами утворюються перемети між селами Лівинці та Михайлівка, Кроква та Оселівка, Козиряни та Зелена, Путрине та Зелена, місцями до с. Подвірївка .

20:55 12.02.2021

Передача громадам державного майна ЦНАП райдержадміністрацій -  роз’яснення Мінекономіки

Передача громадам державного майна ЦНАП райдержадміністрацій - роз’яснення Мінекономіки

Команда напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» звернулася до Мінекономіки щодо процедури передачі окремого державного індивідуального майна ЦНАП РДА в комунальну власність територіальним громадам для облаштування ЦНАП. Роз’яснення Мінекономіки є ТУТ.

20:53 12.02.2021

271 пункт обігріву розгорнули в Чернівецькій області

На Буковину сунуть морози. За прогнозами Чернівецького гідрометцентру, найближчим часом стане відчутно холодніше. 24 лютого в області прогнозують невеликий сніг, на дорогах можлива ожеледиця. Температура повітря вночі становитиме 8-13 градусів морозу, в горах 12-17 градусів нижче нуля; вдень 3-8 градусів морозу.

12:21 12.02.2021

Службу зайнятості поінформовано про скорочення понад 600 працівників райдержадміністрацій

У Чернівецькій області у зв’язку із процесами децентралізації відбувається масове вивільнення працівників районних державних адміністрацій. Станом на 11 лютого 2021 року обласну службу зайнятості поінформовано про скорочення понад 600 працівників.

11:14 12.02.2021

Хуртовини й тріскучі морози до –25: буковинців попередили про значне погіршення погоди

Синоптики попередили про значне ускладнення погодних умов у Чернівцях та Чернівецькій області протягом 11-13 лютого. Про це йдеться у повідомленні управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua Зазначається, що у зв’язку з виходом південного циклону на Буковині очікується ускладнення погодних умов.

06:41 12.02.2021