СБУ викрила проросійського інтернет-агітатора на Буковині

Дата: 11.07.2022 15:30

Служба безпеки України викрила проросійського інтернет-агітатора на Буковині. Про це ідеться на Facebook-сторінці відомства.

Уродженець Одещини, який уже дванадцять років проживає в Чернівецькій області, у соціальній мережі Фейсбук поширював інформацію проросійського характеру, возвеличував країну-агресора і своїми висловлюваннями виправдовував напад рф на Україну.

Свої дії чоловік пояснює тим, що надивився в інтернеті різних пропагандистських російських відео і таким чином втратив відчуття реальності через «тимчасове помутніння в мізках».

Тепер горе-блогеру доведеться відповідати перед законом – у межах ч.1 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України йому оголошено про підозру.

Заходи з викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники СБ України в Чернівецькій області спільно з працівниками кіберполіції під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури.