5 грудня – Міжнародний день волонтера

Щороку, 5 грудня, волонтери в усьому світі відзначають Міжнародний день волонтерів, заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1985 році. З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто  своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

11:35 05.12.2021

2 грудня 2021 року з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями  у приміщенні Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості було проведено круглий стіл «Дієві форми співпраці державної служби зайнятості, соціальних партнерів та роботодавців щодо сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю».

23:10 03.12.2021

3 грудня – Міжнародний день людей з особливими потребами.

Людське життя сповнене надій, сподівань, прагнень. На жаль, ніхто не захищений від раптових подій, які здатні перевернути звичайний ритм життя. Стан здоров’я, нещасні випадки, що трапляються з людьми в побуті чи на  виробництві можуть призвести до втрати працездатності, обмежити фізичні можливості та кардинально змінити звичний, розмірений ритм життя.

07:27 03.12.2021

Відтепер довідку з реєстру речових прав на нерухоме майно можна отримати онлайн на порталі Дія

На порталі Дія можна отримати довідку з Державного реєстру речових прав онлайн. Зараз цією послугою користуються понад мільйон людей на рік. Мінцифри спростило та оптимізувало її отримання. Вона необхідна для перевірки права на житло чи земельну ділянку, власників та співвласників, наявності вашого майна в реєстрах. Про це повідомляє Урядовий портал.

10:18 02.12.2021

На обліку в ДПС Буковини перебувають понад 61,7 тисяч платників

За інформацією заступника начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Булавки Тетяни на початок листопада в області обліковується 61751 платник податків, із них 17489 юридичних осіб, 43688 фізичних осіб-підприємців  та 574 платники, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

16:08 01.12.2021