Вихід на кригу за таких умов є небезпечним.

Міцним вважається лід, якщо його товщина не менше 12 сантиметрів і він має синій чи зелений відтінок. Щоб перевірити товщину льоду, не варто тупати ногою по кризі.

17:37 11.01.2022

Торік армія отримала від буковинців майже 286 мільйонів гривень військового податку

Таку суму військового збору від оподаткування легально виплачених доходів перерахували у 2021 році до державного бюджету буковинці – повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Надходження перевищують сплату за 2020 рік на 46,6 млн грн.

15:41 11.01.2022

На Буковині понад пів сотні школярів хворіють на коронавірус

На Буковині із 349 закладів загальної середньої освіти за очною формою навчання працюють 203 (58,1 %), а за дистанційною – 3 (0,9%). Крім того, 143 (41%) школи перебувають на канікулах. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА.

09:23 11.01.2022

На Буковині триває формування військових частин бригади територіальної оборони

На Буковині триває формування військових частин бригади територіальної оборони. Так, до неї входитимуть чотири батальйони, два з яких дислокуватимуться у Чернівцях та по одному – у Вижниці і Новодністровську. Нові сили створюють на вимогу Закону України «Про основи національного спротиву», котрий набрав чинності 1 січня 2022 року. Про це під час брифінгу повідомив обласний військовий комісар Віталій Чурай.

19:06 10.01.2022

У 2021 році буковинці сплатили в казну держави майже 6,6 мільярдів гривень податків

За словами начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталія Шпака це на 922,4 млн грн, або на 16,3 відсотки перевищує надходження 2020  року – у 2021 році надійшло  млрд 555,8 млн грн.

11:21 10.01.2022

Проїзд дорогами державного значення Буковини забезпечено

Проїзд дорогами загального користування державного значення Буковини забезпечено. Уночі працювали 22 одиниці техніки та 63 робітники, які вручну підсипали аварійно небезпечні ділянки. Йдеться про підйоми, спуски, перехрестя, мости, пішохідні переходи. У режимі чергування було ще 14 механізмів та 38 працівників облавтодору.

11:14 10.01.2022

Є питання про новації застосування РРО(ПРРО)? – Відвідайте практичні заняття в Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області

Головне управління ДПС у Чернівецькій області запрошує платників єдиного податку 2- 3 групи, які провадять свою діяльність на МТК «Ринок Калинівський» та ТЦ «Добробут», на практичні заняття з питання застосування та реєстрації РРО(ПРРО).

16:11 06.01.2022