На Буковині цього року продовжать оновлювати парк шкільних автобусів

На Буковині 2022 року продовжать оновлювати парк шкільних автобусів. Порядок розподілу коштів із державного бюджету для цих потреб обговорили під час наради із головами територіальних громад. Очолила її заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

18:25 05.01.2022

Буковинців кличуть до бригади територіальної оборони: що пропонують

Бригада територіальної оборони Чернівецької області продовжує набирати особовий склад. Таким чином, буковинці мають нагоду проходити службу за місцем проживання, забезпечуючи захист своєї домівки.

18:19 04.01.2022

Консультують податківці: застосування РРО при продажі товарів поштою

На запитання чи застосовують РРО та/або ПРРО ФОП – платники ЄП другої – четвертої груп при продажу товарів через мережу Інтернет у разі відправлення таких товарів поштою за умови післяплати із використанням послуги «накладений платіж» відповідає заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан.

15:42 04.01.2022

ПРРО: Суб’єкт господарювання може завантажити програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій»

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що суб’єкти господарювання мають можливість завантажити програмне забезпечення «Програмний реєстратор розрахункових операцій»  скориставшись вебпорталом Державної податкової служби України за посиланням:

10:11 04.01.2022

Реформа шкільного харчування: Як громадам отримати фінансування на модернізацію харчоблоків?

У Держбюджеті на 2022 рік передбачено субвенцію у розмірі 1,5 млрд гривень на модернізацію харчоблоків у школах. Для отримання фінансування органи місцевого самоврядування мають слідувати чітким вимогам, які були розроблені в Міністерстві розвитку громад і територій.

20:22 30.12.2021

Громади отримали 22 мільярди гривень субвенції для компенсації різниці в тарифах

Громади отримали з державного бюджету 22,03 мільярди гривень субвенції для компенсації різниці в тарифах, що спрямовується на погашення заборгованості підприємств теплопостачання за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз» України. Це – найважливіша умова Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, який Уряд виконав повною мірою. Про це заявив Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, інформує Мінрегіон.

20:12 30.12.2021

Фінансування cтрахувальників Дністровського району

Станом на  29 грудня 2021 року Хотинським відділенням управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями  за  8 грудня 2021 року.

18:23 29.12.2021

Платники єдиного податку першої групи з 01 січня 2022 року не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що платники єдиного податку І групи з 01.01.2022 року не зобов’язані реєструвати та застосовувати РРО/ПРРО.

18:22 29.12.2021

Із 30 грудня всі регіони України перебуватимуть на жовтому рівні епіднебезпеки

Із 30 грудня у Волинській та Запорізькій областях запровадять жовтий рівень епідемічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 грудня, інформує МОЗ.

17:38 29.12.2021

Буковина ДПС: представникам підприємців під час зустрічі розповіли про новації податкового законодавства

Порядок застосування РРО та ПРРО платниками єдиного податку з 1 січня 2022 року основне питання засідання з фізичними особами – підприємцями, які надають представницькі послуги, бухгалтерські та аудиторські послуги.

20:41 28.12.2021