До уваги жителів громади!

2 грудня 2021року, у четвер, з 11.00  у приміщенні Лівинецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини проводитиметься  безкоштовне обстеження та прийом громадян лікарями.

21:39 30.11.2021

Заступник начальника ГУ ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка нагадала буковинцям про декларування податкової знижки

Заступник начальникам Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка нагадала буковинцям, що для нарахування податкової знижки громадянам необхідно включно до 31 грудня 2021 року  подати до податкової служби річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

19:28 30.11.2021

Виїзна робоча зустріч директора Кельменецької районної філії Чернівецького ОЦЗ Едуарда Секрети із сільським головою Лівинецької сільської ради Андрієм Гермаком.

Співпраця служби зайнятості з ОТГ не обмежується лише наданням послуг мешканцям громад.Постійно відбуваються робочі зустрічі керівника філії з головами ОТГ, під час яких обговорюються питання щодо інноваційних підходів в роботі служби зайнятості, здійснення активних дій щодо сприяння підприємницькій ініціативі та самозайнятості населення в громадах, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громад.

19:08 30.11.2021

Пенсії та субсидії у декілька кліків: Мінцифра запустила 7 нових послуг у «Дії»

Мінцифра презентувала 7 нових соціальних послуг у «Дії» сьогодні під час Online Summit. 10 мільйонів українців користуються соцпослугами щороку. Соцоргани отримують 18 млн паперових заяв на рік, які можна було б зберегти завдяки цифровізації. «Дія» уже стала інструментом здорової комунікації між людиною і державою.

18:52 29.11.2021

Понад 19,4 тисячі буковинців - власників нерухомості «забули» розрахуватися з бюджетами своїх територіальних громад

У своєму коментарі заступник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Загарюк Микола підтвердив, що в області налічується 19431 власників житлової та нежитлової нерухомості які не сплатили податок на нерухомість. Сума податкового боргу зі сплати цього податку перевищує 24,9 млн грн.

16:43 29.11.2021

З 29 листопада по 3 грудня у навчальних закладах району проходитиме Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Від сьогодні  у навчальних закладах району розпочнеться Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Заходи, що відбуватимуться упродовж тижня, організовані за участі та ініціативи Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області, Чернівецької обласної організації Добровільного пожежного товариства України та обласного Товариства Червоного Хреста України.

16:24 29.11.2021

Наближення соціальних послуг служби зайнятості  до мешканців об’єднаних територіальних громад

Наближення соціальних послуг служби зайнятості до мешканців об’єднаних територіальних громад

30 листопада 2021 року 10 год (зустріч за участю директора Кельменецької районної філії Чернівецького ОЦЗ Секрети Е.В. та сільського голови Лівинецької сільської ради Гермака А.В.)

16:10 29.11.2021