На Буковині на одне вільне робоче місце претендує четверо осіб

Станом на 1 листопада 2021 року навантаження на одне вільне робоче місце склало 4 особи, що на 4 особи менше порівняно з аналогічною датою минулого року. Кількість актуальних вакансій склала 1439 одиниць, що на 38,4% більше, ніж станом на 1 листопада 2020 року.

15:49 09.11.2021

Віталій Шпак: платникам Буковини повернули з держбюджету майже 246,3 мільйонів гривень ПДВ

За інформацією начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталія Шпака  впродовж січня – жовтня 2021 року  заяви на отримання бюджетного відшкодування подали 117 платників на суму 253,5 млн грн.

15:43 09.11.2021

Послуги можна отримати через «Дію»: як працює служба зайнятості у період карантинних обмежень

Уприміщеннях міських та районних філій Чернівецького обласного центру обслуговують громадян. Тут відбувається прийом осіб, котрі шукають роботу, та зареєстрованих безробітних, надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням. Однак діють певні обмеження:

19:27 08.11.2021

Буковинці отримають у жовтні субсидій більш як на 23 мільйони гривень

41726 домогосподарств Буковини отримають житлову субсидію за жовтень. Для цих потреб із державного бюджету надійшло 23,5 мільйона гривень. Кошти впродовж двох робочих днів надійдуть на рахунки одержувачів у банківських установах та АТ «Укрпошта». Про це інформує Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації.

11:07 05.11.2021

Буковина: Надходження військового податку зростають – сплачено 234,3 млн грн

Начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак інформує, що до державного бюджету впродовж січня - жовтня 2021 року буковинці зі своїх доходів сплатили понад 234,3 млн грн військового збору.

16:17 04.11.2021

Уряд схвалив законопроекти щодо формування ефективного місцевого самоврядування

Уряд схвалив законопроекти щодо розподілу повноважень органів місцевого самоврядування (ОМС) у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою держави. Ці документи, розроблені Мінрегіоном, є важливими для подальшої реалізації реформи місцевого самоврядування. Відповідні рішення прийняті на засіданні Кабінету Міністрів України. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, інформує Урядовий портал.

15:02 04.11.2021