Дата: від до Скинути

До місцевих бюджетів громад Буковини сплачено майже 96 мільйонів гривень акцизного податку

За січень-вересень 2021 року до місцевих бюджетів територіальних громад сплачено акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на загальну суму майже 96 мільйонів гривень. Це на 14 мільйонів більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це інформує Головне управління Державної податкової служби у Чернівецькій області.

18:49 25.10.2021

За три квартали аудиторами податкової служби Буковини було донараховано понад 19 млн грн податкових зобов’язань

Як інформує заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан в області впродовж січня - вересня цього року завершено 474 документальних перевірки. Серед яких 32 планові, 152 позапланові та 290 фактичні перевірки.

12:18 22.10.2021

Тетяна Булавка: Громадяни отримали реальну можливість легалізувати свої доходи

Про це в своєму інтерв’ю зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка. Верховна рада схвалила Закон, завдяки якому фізичні особи отримали шанс узаконити свої активи, що придбані за «тіньові» доходи.

12:16 22.10.2021

101 буковинець з інвалідністю знайшов роботу за допомогою служби зайнятості

З початку року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 972 особи з інвалідністю, з них 900 осіб мали статус безробітного. За сприянням служби зайнятості забезпечені роботою 101 буковинець з цієї категорії.

14:15 20.10.2021

Мінцифри та U-LEAD з Європою підписали меморандум: посилиться цифровізація в регіонах і з’являться онлайн-курси для громад

19 жовтня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України та U-LEAD з Європою підписали меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомляє Урядовий портал.

10:08 20.10.2021

Фінансування cтрахувальників Дністровського району

Станом на  19 жовтня 2021 року Хотинським відділенням управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями  за  19  серпня  2021 року

20:10 19.10.2021

Правила поїздок між регіонами: які документи потрібні

Із 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезки. Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення, інформує МОЗ.

19:14 19.10.2021