Дата: від до Скинути

З початку року буковинцям повернули понад 5,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Заступник начальника Головного управлінні ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка розповідає – з початку року понад 1,9 тисяч буковинців уже скористалися правом на отримання податкової знижки. Громадянами задекларовано до повернення з бюджету 5,8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, з яких 5,3 мільйонів гривень вже повернуто платникам.

19:42 27.10.2021

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Шановні краяни!  У зв’язку з важливістю дотримання заходів ефективної профілактики коронавірусної  інфекції,  просимо  для одержання послуг з  пенсійного забезпечення  користуватись  дистанційним обслуговуванням із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

19:27 27.10.2021

Уповноважений: будь-яке обмеження у правах осіб, які не вакцинувалися, є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції

В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу.

19:53 26.10.2021

Актуальна інформація! Як працівнику перевірити оформлення трудових відносин і сплату страхових внесків роботодавцем

Страховий стаж і сплата ЄСВ гарантують працівникам соціальний захист: оплату лікарняних, допомогу на випадок безробіття, нещасного випадку на роботі чи професійного захворювання, пенсію.

19:45 26.10.2021

Закликаємо мешканців дотримуватись правил пожежної безпеки під час прибирання господарських угідь та відкритих територій

Традиційно восени жителі громади згрібають опале листя та спалюють його, не задумуючись над тим, якої шкоди це завдає здоров’ю людини та довкіллю.

13:00 26.10.2021

До місцевих бюджетів територіальних громад Буковини сплачено майже 96 млн грн акцизного податку

За січень-вересень 2021 року до місцевих бюджетів територіальних громад сплачено акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на загальну суму майже 96 млн грн. Це на 14 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року.

20:04 25.10.2021

Тетяна Булавка: Громадяни отримали реальну можливість легалізувати свої доходи

Про це в своєму інтерв’ю зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка. Верховна Рада України схвалила Закон, завдяки якому фізичні особи отримали шанс узаконити свої активи, що придбані за «тіньові» доходи.

19:57 25.10.2021