ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ "ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА

З метою підвищення рівня цифрової грамотності громадян Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

10:08 28.11.2021

День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно у четверту суботу листопада. Він  був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. 2006 року  Верховна Рада України ухвалила закон «Про Голодомор 1932—1933 років в Україні», яким Голодомор визнаний геноцидом українського народу. Україна внаслідок геноциду 1932 – 1933 років, масових штучних голодів 1921 – 1923 та 1946 – 1947 років  втратила мільйони людських життів.

05:04 27.11.2021

Податкові накладні: Що робити для того, щоб запобігти блокуванню податкових накладних?

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, для уникнення призупинення реєстрації податкових накладних передбачений такий механізм як подання платником ПДВ Таблиці даних платника податку, в якому зазначаються коди УКТЗЕД товарів або ДКПП послуг, які підприємством на постійній основі придбаваються/постачаються, з обов’язковим долученням відповідного пояснення з посиланням на податкову та іншу звітність щодо реальності здійснення своєї господарської діяльності, забезпеченості необхідними обсягами майнових, трудових ресурсів, технологічним обладнанням і т.д.

16:28 26.11.2021

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

16:24 26.11.2021

До уваги бджолярів

Затвердження розподілу бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробнпків» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї»

11:10 26.11.2021

Під час зустрічі з продавцями пального йшлося про недопущення «податкових ризиків»

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області відбулася зустріч з представниками бізнесу, які здійснюють роздрібну продаж пального на території області. Захід проведено за участі заступниці податкової служби області Чернівчан Наталії та директора Департаменту фінансів Чернівецької ОДА Дякової Анжели.

11:24 25.11.2021

Фермер не сплачує за оренду землі: як повернути свої кошти?

Чимало українців стикалися з заборгованістю орендної плати за землю. Як діяти у таких випадках? Варто спробувати вирішити цю ситуацію у позасудовому порядку. Надішліть орендареві лист-вимогу (претензію) погасити заборгованість (цінним листом із описом вкладень та повідомленням про вручення).

10:18 25.11.2021

Як буковинцям продати сільськогосподарську землю, якщо вона в оренді

Із відкриттям ринку землі сільськогосподарську землю можна продати, навіть якщо вона передана в довгострокову оренду. Водночас орендар має переважне право на купівлю цієї землі, а недотримання процедури переважного права може закінчитися для власника судовою тяганиною.

19:41 24.11.2021

Громади Буковини отримали 138,5 мільйона гривень на розвиток освіти

Громади Буковини у 2021 році отримали 138,5 мільйона гривень на розвиток освіти. При цьому 8,3 мільйона виділили із обласного бюджету, решта – субвенція від Уряду. Про це повідомив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Богдан Ковалюк.

19:35 24.11.2021

Бюджети територіальних громад України: опублікована нова версія інформаційно-аналітичного дашборду

Візуалізовані показники виконання бюджетів територіальних громад за доходами, видатками та трансфертами - це новий інструмент для бюджетної аналітики на місцевому рівні.

19:15 23.11.2021