З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 14.05.2023 07:19

Фото без описуДорогі матері, бабусі, жінки! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

У другу неділю травня в українських родинах відзначають найбільш зворушливе для кожного серця свято – День Матері. Це свято особливе, сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності та шани до жінки-матері. Немає любові вищої та жертовнішої за материнську, і не має нічого сильнішого за мамину молитву.

Однак, в нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі діти матерів, кращі сини та дочки України. Тому багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама». Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Дякуємо вам за ваших синів, за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов.

Щастя і здоров’я всім вам, дорогі матері! Поваги та підтримки від синів, чоловіків та братів.

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК,

старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)