Буковинських водіїв попередили про ожеледицю

За прогнозами синоптиків, на території Чернівецької області протягом усього дня буде похмуро, сніжитиме. Вдень температура коливатиметься від 6 до 4 градусів морозу. На дорогах утворюється ожеледиця. Синоптики оголосили 1 рівень небезпечності, жовтий.

20:22 28.12.2021

В 2022 році в рамках єПідтримки люди зможуть купувати ліки, – Юлія Свириденко

6,5 млн українців скористалися програмою єПідтримка, на її реалізацію вже спрямовано 3 млрд грн. В 2022 році програма буде модифікована відповідно до потреб захисту економіки. Зокрема, з’явиться можливість для людей віком 60+ купувати ліки за отримані в рамках допомоги кошти. Про це заявила Перша віце-прем’єр міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко, інформує Урядовий портал.

11:46 28.12.2021

Уряд схвалив законопроект Мінрегіону щодо комунальної власності

Уряд схвалив проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо комунальної власності». Про це повідомили в Міністерстві розвитку громад та територій України.

15:59 24.12.2021

Уряд звільнив від використання РРО підприємців, що працюють в селах

Уряд звільнив підприємців, що здійснюють роздрібну торгівлю в сільській місцевості, від обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій. Відповідне рішення було ухвалене 23 грудня на засіданні Кабінету Міністрів. Про це інформує Урядовий портал.

13:29 24.12.2021

Дністровський район: рятувальники провели рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті

З початку року на території Чернівецької області виникло 1227 пожеж. Найбільша кількість з них припадає на житловий сектор, внаслідок яких люди втрачають не лише майно, а й завдають шкоди здоров’ю.

18:28 23.12.2021

Непрацюючі члени малозабезпечених сімей можуть отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи

З січня 2022 року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні,  мають можливість отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а за необхідності – безкоштовне навчання.

18:17 23.12.2021

Наталія Чернівчан: Вивчаємо новації Закону №1914-IХ

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Наталія Чернівчан презентувала громадськості новації, щодо сплати акцизного податку, які передбачені Законом України №1914-Х «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень».

18:07 22.12.2021

Держпраці роз’яснює, чи потрібно роботодавцям організовувати медичний огляд працівників під час карантину

Державна служба України з питань праці інформує: відповідно до статті 17 Закону України “Про охорону праці”, статті 169 Кодексу законів про працю України роботодавець зобов’язаний за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (упродовж трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах зі шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов’язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.

21:32 21.12.2021