Дата: від до Скинути

Платники податків зобов'язані забезпечити зберігання документи протягом визначених законодавством термінів

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що мінімальні терміни зберігання документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів складають 1095 днів з дня подання податкової звітності, а для документів та інформації, необхідної для здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням - 2555 днів зі збільшенням цього строку при проведенні процедури оскарження у разі визначення сум зобов'язань контролюючими органами.

12:39 08.12.2021

Буковинці можуть отримати пільгові кредити на зведення або придбання житла

Близько 3,5 мільйона гривень отримала Буковина цього року на виконання Комплексної програми «Власний дім». Відтак, Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі видав один кредит на купівлю та ремонт будинку, два – на реконструкцію житла, три – на нове будівництво, та п’ять – на завершення зведення осель. Про це ішлося під час засідання Спостережної ради Фонду.

21:10 07.12.2021

Буковинський онкологічний центр отримав сучасний радіоніж

Буковинський клінічний онкологічний центр отримав сучасний радіоніж. Із його допомогою можна ефективно та безпечно видалити новоутворення на шкірі лише за 20 хвилин. При цьому не залишається шрамів та немає ризику рецидивів захворювання. Про це інформує Департамент охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

21:07 07.12.2021

ДСНС України попереджає!

Попередження пожеж від пічного опалення залишається важливою задачею забезпечення пожежної безпеки у приватному житловому секторі. У житлових будинках, які мають пічне опалення, необхідно звернути увагу на виконання вимог пожежної безпеки під час улаштовування печей та їх експлуатації.

16:07 07.12.2021

Більше 27 млрд грн для громад до кінця 2021 року: Верховна Рада прийняла законопроект №6298

2 грудня Верховна Рада України у другому читанні та в цілому прийняла проект закону «Про внесення змін до додатків №1 та №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (щодо реалізації інфраструктурних проєктів та розвитку об'єктів соціально-культурної сфери)» №6298.

18:35 06.12.2021

Віталій Шпак: за 11 місяців цього року в казну держави з Буковини надійшло понад 5,9 мільярдів гривень податкових платежів

Впродовж січня – листопада цього року громадяни та бізнес сплатили до  бюджетів усіх рівнів надійшло понад 5 млрд 902,6 млн. грн. податків і зборів - інформує начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

15:07 06.12.2021

У Вікіпедії пройде конкурс статей на теми шкільної програми

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

11:50 06.12.2021