Листи пораненим військовим відправили буковинські школярі

Урамках обласної інформаційної кампанії «Сила нескорених або уклін вам, захисники України!» учні та студенти закладів освіти Буковини підготували сотні листів із вітаннями та словами підтримки для оборонців України. Про це інформує Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

09:53 18.10.2021

День захисників та захисниць України

14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, в Центрі культурного простору с. Лівинці відбулись урочистості, з нагоди Дня захисників та захисниць України.

17:03 15.10.2021

На обороноздатність країни буковинці перерахували понад 208,6 млн грн з легальних доходів

Упродовж дев’яти місяців цього року платники Буковини спрямували на потреби армії понад 208,6 млн грн військового збору – повідомили у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Дані надходження перевищили показник січня-вересня минулого року на 45,2 млн грн.

10:10 12.10.2021

На Буковині 66 учасників АТО/ООС знайшли роботу

З початку року послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 500 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО/ООС. Статус безробітного мав 401 військовослужбовець.

09:50 12.10.2021

Обласна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення, які гарантуватимуть безперебійне постачання газу у заклади освіти, культури та соціальної сфери

Обласна комісія ТЕБ та НС сьогодні ухвалила рішення, які гарантуватимуть безперебійне постачання газу у заклади освіти, культури та соціальної сфери Буковини. Про це повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

19:38 11.10.2021