Дата: від до Скинути

Буковинські платники сплатили до зведеного бюджету майже 4 мільярди 700 мільйонів гривень податків

Начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак інформує, що така сума податкових платежів за січень – вересень 2021 року перевищує заплановані надходження на 291,7 млн грн.

15:41 04.10.2021

Ціна газу не зросте: які тарифи пропонують буковинцям

Компанія «Чернівцігаз Збут» уклала договір на оптове постачання газу з НАК «Нафтогаз України». Це дозволить постачальнику і далі пропонувати своїм клієнтам фіксовану ціну 7,99 грн за кубометр, яка діятиме до 1 травня 2022 року.

13:24 04.10.2021

Мінфін: Бюджети місцевого самоврядування отримають 2,6 млрд грн акцизного податку для розвитку регіонів

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про «Про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування».

19:53 30.09.2021

Буковина готова до початку осіннього призову

Першого жовтня в Україні розпочнеться призов на строкову військову службу. З Буковини служити вирушать 323 осіб. Про це ішлося під час засідання обласної призовної комісії, яку очолює заступниця голови Чернівецької ОДА Ірина Ісопенко.

19:04 30.09.2021

З початку року 5196 буковинців знайшли роботу

Станом на сьогодні, 29 вересня 2021 року, за сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою 5196 осіб, з них -  3666 мали статус безробітного, решту - працевлаштували оперативно.

19:39 29.09.2021

На Буковині вшанували пам'ять жертв масових розстрілів у Бабиному Яру

Наприкінці вересня українці та світова спільнота вшановують пам'ять жертв масових розстрілів у київському Бабиному Яру. Це некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, знищених нацистами у 1941–1943 роках.

16:06 29.09.2021

Ринок землі, межі громад, вартість оренди землі - четвертий ефір другого сезону проекту "Громада"

Як громади управляють земельними ресурсами, чи провели вже інвентаризацію землі, які проблеми виникають, якою є ціна за оренду гектара землі, що дає ринок землі та для чого громадам розвивати громадські пасовища, говорили ведучий Станіслав Безушко та гості четвертого випуску другого сезону проекту "Громада" на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.

20:04 28.09.2021

Інсулін за програмою «Доступні ліки»: як працюватимуть ендокринологи

Національна служба здоров’я України почне адмініструвати програму забезпечення інсулінами з 1 жовтня.  Це дозволить хворим на діабет користуватися тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою «Доступні ліки».

09:12 28.09.2021