Всеукраїнська громадська організація “ЖИВА ПЛАНЕТА”

Дата: 22.05.2023 16:50

Фото без описуВГО «Жива планета» є виконавцем компоненту проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» по підтримці впровадження енергоефективних публічних закупівель в Україні (надалі – проєкт GIZ).

Замовник проєкту – Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

05-09 червня  в Чернівецькому національному університеті проєкт GIZ проводить п’ятиденну міжрегіональну навчальну програму (очно/онлайн), яка включає семінари і практикуми спрямовані на вивчення аспектів, пов'язаних з забезпечення енергетичної ефективності будівель та у сфері енергоефективних і сталих публічних закупівель для зеленої відбудови України.

Запрошуємо прийняти учать у заходах навчальної програми.

Для реєстрації, яка триває до 31 травня, необхідно заповнити Анкету учасника (доступна за посиланням).

Просимо надати інформаційну підтримку і проінформувати про заходи навчальної програми потенційно заінтересовані сторони:

• замовників публічної сфери;

• виробників, дистриб'юторів та імпортерів будівельних продуктів;

• надавачів послуг у сфері будівництва та виконавці будівельних робіт;

• постачальників енергоспоживчих продуктів,

Програма  та інформація для публікації (доступна за посиланням).

З організаційних питань, або будь-яких уточнень, прохання звертатись до Олени Володимирівни Іванової, начальника відділу моніторингу, взаємодії з ЦОВВ та регіонального розвитку ВГО «Жива планета», е-mail: info@zhiva-planeta.org.ua,  +38-067-886-31-93 (тел., Viber, Telegram).

З повагою Президент  С.В. Берзіна