Новини освіти

У освітніх закладах Чернівецької області працюватимуть над профілактикою насилля та булінгу

У освітніх закладах Буковини реалізовуватимуть програми профілактики насилля, булінгу та кібербулінгу. Вони спрямовані на попередження скоєння протиправних дій щодо учасників навчального процесу.

12:56 01.03.2021

На Буковині відбувся перший етап сертифікації педагогів

На Буковині відбувся перший етап сертифікації педагогів 2021 року. 27 лютого учителі початкових класів складали незалежне тестування фахових знань та умінь на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4.

11:23 01.03.2021

Стратегічні Цілі Та Пріоритетні Напрями Розвитку Освітньої Галузі Буковини

26 лютого керівники органів управління освітою територіальних громад та керівники закладів освіти були запрошені до участі в управлінській студії «Стратегічні цілі та пріоритетні напрями розвитку освітньої галузі Буковини у 2021 році», організованої Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

09:15 27.02.2021

Осачук закликає терміново зупинити очне навчання у школах

У такий спосіб голова Чернівецької ОДА сподівається збити «хвилю» коронавірусу. Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук записав термінове відеозвернення, у якому закликав місцеві комісії ТЕБ та НС прийняти рішення про зупинення очного навчання у школах, технікумах, училищах та вищих навчальних закладах, пише ІА АСС.

20:09 17.02.2021

Новини з усіх куточків Дністровського району

Учні закладів загальної середньої освіти Кельменецької та Лівинецької ОТГ візьмуть участь у триденному фестиваль-конкурсі патріотичної пісні "Твоя країна - Україна, а ти її громадянин!", який розпочав свою роботу 17 лютого і приурочений вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні та воїнів-героїв АТО.

18:01 17.02.2021

25 Закладів Освіти Області Беруть Участь Проєкті «Вивчай Та Розрізняй: Інфо-Медійна Грамотність»

Сьогодні, за участі заступника голови Чернівецької облдержадміністрації Ірини ІСОПЕНКО та директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Людвиги ЦУРКАН, відбулася зустріч керівників органів управлінь освіти Чернівецької області з учасниками загальнонаціонального проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який реалізується в області з 2019 року.

17:13 16.02.2021

На Буковині стартує другий регіональний тур Всеукраїнського конкурсу Учитель року 2021

За звання найкращого педагога боротимуться 29 викладачів. У понеділок, 15 лютого, на Буковині стартує другий регіональний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021». За звання найкращого педагога боротимуться 29 викладачів. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

17:10 12.02.2021