На Буковині за очною формою працюють 9 шкіл

Дата: 12.04.2021 18:19

Фото без описуНа Буковині із 391 закладу загальної середньої освіти 251 (64%) працює дистанційно. За змішаною формою навчаються у 135 (34%) школах, а за очною у 9 (2%). Ідеться про два ЗЗСО у Острицькій територіальній громаді, ще два у Сучевенській, один у Кам’янській ТГ та чотири заклади загальної середньої освіти обласного підпорядкування (Хотинська спеціальна школа № 1, Чернівецька спеціальна школа № 4, Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр № 1, Карапчівська спеціальна ЗОШ-інтернат). Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Із 383 закладів дошкільної освіти працюють 299 (78%), які відвідують 16 204 дитини.

Станом на 12 квітня у школах області на коронавірус хворіє 157 учнів, 100 педагогів та 43 осіб технічного персоналу. Гострі респіраторні вірусні інфекції підхопило 2253 учнів, 47 педагогів та 22 осіб технічного персоналу.

У садочках на COVID-19 занедужало 26 вихованців, 43 вихователів та 46 осіб технічного персоналу, а на ГРВІ – 1010 дітей, 30 вихователів та 27 осіб технічного персоналу.

Чернівецька обласна державна адміністрація