Обговорено Питання Організації Діяльності Закладів Загальної Середньої Освіти

Дата: 06.04.2021 20:19

Сьогодні, 6 квітня 2021 року, Людвига Цуркан, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Оксана Гринюк та Надія Періус, заступники директора Департаменту освіти і науки, Тетяна Смеричинська, начальник відділу бухгалтерського обліку та планово-економічної роботи Департаменту освіти і науки, взяли участь в онлайн-нараді, яка організована Міністерством освіти і науки України.

В ході зустрічі особливу увагу було звернуто на питання виділення коштів освітніх субвенцій на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», навчально-практичні центри, стану виконання звернення територіальних громад щодо додаткової потреби коштів освітньої субвенції та перерозподіл видатків освітньої субвенції між місцевими бюджетами. Учасники зібрання також обговорили питання функціонування закладів дошкільної та позашкільної освіти, організацію освітнього процесу в дистанційному форматі у період загострення епідемічної ситуації та використання електронних освітніх платформ.