Новини освіти

На Буковині за очною формою працюють 9 шкіл

На Буковині із 391 закладу загальної середньої освіти 251 (64%) працює дистанційно. За змішаною формою навчаються у 135 (34%) школах, а за очною у 9 (2%). Ідеться про два ЗЗСО у Острицькій територіальній громаді, ще два у Сучевенській, один у Кам’янській ТГ та чотири заклади загальної середньої освіти обласного підпорядкування (Хотинська спеціальна школа № 1, Чернівецька спеціальна школа № 4, Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр № 1, Карапчівська спеціальна ЗОШ-інтернат). Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

18:19 12.04.2021

10 квітня на Буковині відбудеться пробне ЗНО

Завтра, 10 квітня, на Буковині відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На нього зареєструвалися 3357 осіб. Пройти тестування вони зможуть на 22 пунктах. На кожному з них медпрацівники проводитимуть температурний скринінг. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

15:01 09.04.2021

Обговорено Питання Організації Діяльності Закладів Загальної Середньої Освіти

Сьогодні, 6 квітня 2021 року, Людвига Цуркан, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Оксана Гринюк та Надія Періус, заступники директора Департаменту освіти і науки, Тетяна Смеричинська, начальник відділу бухгалтерського обліку та планово-економічної роботи Департаменту освіти і науки, взяли участь в онлайн-нараді, яка організована Міністерством освіти і науки України.

20:19 06.04.2021

На Буковині 4 школи працюють за очною формою навчання.

На Буковині із 391 закладу загальної середньої освіти за очною формою навчання працюють 4 (1%). Ідеться про Хотинську спеціальну школу №1, Чернівецьку спеціальну школу №4, обласний навчально-реабілітаційний центр №1 та Дубівський ЗЗСО І ступеня. Дистанційно навчаються у 260 (66%) школах, а за змішаною формою у 131 (33%) закладі. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

19:58 05.04.2021

Отримано Дезинфікуючі Засоби Для Організації Пробного Тестування

Пробне тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудеться 10 квітня 2021 року.

08:33 02.04.2021

Навчальний прийом «Три М» для вдалого завершення уроку

Усі досвідчені вчителі знають, що навіть якщо розповідаєш певну тему вже 30-й рік поспіль, один і той же урок у кожному класі є унікальним і його неможливо повторити в іншому. «Чому?» – ймовірно, запитають молоді спеціалісти. – «Тому, що кожен клас по-різному сприймає один і той же навчальний матеріал, тож педагогу щоразу доводиться залучати різні прийоми і методи для кожної спільноти учнів». Vseosvita  поділилась ефективним прийомом для рефлексії у скарбничку кожного молодого спеціаліста.

09:13 31.03.2021

МОН планує запровадити єдину централізовану базу даних позашкілля

Міністерство освіти і науки України та ІТ-компанія  підписали меморандум про співпрацю, який передбачає цифрову трансформацію позашкільної освіти шляхом створення єдиної централізованої бази даних та запровадження електронної освітньої системи.

17:18 30.03.2021

У 76% шкіл Буковини діти навчаються дистанційно

На Буковині із 391 закладу загальної середньої освіти за очною формою навчаються у двох школах (0,5%) , за дистанційною – у 301 (76,2%), змішаною – у 68 (17,2%). На канікулах перебуває 24 (6,1%) заклади, тобто 5 331 учень. Про це повідомляє Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної освіти.

20:43 29.03.2021

На Колегії ДОН Обговорено Організацію Дистанційного Навчання Та Військово-Патріотичне Виховання Учнів В Чернівецькій Області

Чергове засідання колегії Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА було зосереджене на важливому питанні організації дистанційного навчання в закладах освіти області.

18:48 26.03.2021