10 червня - вебінар для освітніх управлінців щодо договору про закупівлі харчування

Дата: 08.06.2021 22:13

Фото без опису10 червня 2021 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведе вебінар на тему “Договір про закупівлі харчування: як забезпечити виконання та здійснювати контроль”.

Під час вебінару управлінцям розкажуть, як забезпечити виконання договору про закупівлі харчування для закладів освіти, а також контролювати його виконання.

Дата і час: 10 червня 2021 року, 14:00.

Спікерка: Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу, ДП «Прозорро».

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: cutt.ly/XnEpT3r

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Серія вебінарів проводиться у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та ДП «Прозорро» в межах реформи харчування, що ініційована Першою леді Оленою Зеленською.

Вебінар є частиною кампанії “Освіта у нових громадах від А до Я”. Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Децентралізація