Чітка Мета Та Планування – Перший Крок До Будь-Якого Досягнення

Дата: 13.05.2021 15:02

Фото без опису13 травня 2021 року для керівників органів управління освітою територіальних громад проведено робочу нараду, на який обговорено актуальні питання діяльності освітньої галузі та завершення 2020/2021 навчального року в режимі карантинних обмежень «жовтої зони», зокрема, проведення підсумкового оцінювання, використання освітньої субвенції у 2021 році, виконання заходів щодо формування читацьких компетенцій, основні питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників у поточному навчальному році.

Директором Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Людвигою Цуркан також було акцентовано увагу на актуальних питаннях підготовки закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року.
Крім того, заступниками директора Департаменту Оксаною Гринюк та Надією Періус обговорено вжиття конкретних заходів щодо своєчасної реєстрації опорних шкіл та їх філій, покращення матеріально-технічного забезпечення закладів загальної середньої освіти, оновлення обладнання на харчоблоках, питання особливостей проведення тендерних закупівель, забезпечення пунктів ЗНО необхідними деззасобами, тощо.
Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах освіти.

ДОН