Міграційна служба відновлює паспорти звільненим з полону українцям

Україна продовжує повертати своїх людей з російського полону. Після останнього обміну, який відбувся 8 лютого 2024 року, загалом визволено вже 3135 українців і українок. Поряд з тим, Державна міграційна служба України відновлює колишнім полоненим всі необхідні паспортні документи.

10:25 22.02.2024

День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні, вшановуючи подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті мужніх українців, які віддали своє життя за право на гідне майбутнє.

09:08 20.02.2024

Сьогодні свій День народження святкує Михайло Михайлович Гаргаун - заступник голови з питань діяльності виконавчих органів Лівинецької сільської ради

Шановний Михайле Михайловичу! Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження.

07:29 20.02.2024

Вітаємо з Днем народження Дроник Людмилу Іванівну прибиральницю службових приміщень БНТД с. Зелена

Шановна Людмило Іванівно! Бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, молодості душі та серця, яскравого сонця, душевного тепла, успіхів у здійсненні всіх задумів на багато-багато літ.

07:25 20.02.2024

Щодо нормативної грошової оцінки земель, який необхідно застосовувати для обчислення плати за землю та єдиного податку під час складання податкової звітності

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що  значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель за 2023 рік становить 1,051, який необхідно застосовувати для обчислення плати за землю та єдиного податку (четверта група) під час складання податкової звітності на 2024 рік.

19:37 19.02.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ!

23 лютого 2024 року керівник сервісного центру Надія БІЛАН проводитиме прийом громадян з питань подання документів на призначення/перерахунок пенсій, субсидій, пільг, страхових виплат, видачі довідок, пенсійних посвідчень, отримання електронних послуг.

19:35 19.02.2024