Дата: від до Скинути

"єРобота" - урядова програма безповоротних грантів для створення розвитку власного бізнесу

Пропонуємо переглянути ролик  про можливість та переваги грантових програм, особливо для ветеранів, ветеранок та другого з подружжя, а також мотивувати населення подавати заявки на грант для створення або розширення підприємництва.

10:07 11.03.2024

ПРЕСАНОНС

12 березня 2024 року о 12.30 відбудеться брифінг директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко на тему:  «Державні грантові програми на Буковині: який бізнес буде розвиватися та скільки створено нових робочих місць».

10:06 11.03.2024

Зі святом весни, краси та любові!

Шановні жінки, матері, сестри, доньки, дівчата та колежанки! Прийміть наші щирі, теплі, сердечні вітання зі святом Весни, Краси та Любові!

09:04 08.03.2024

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 7 березня 2024  року відбулося  засідання  виконавчого  комітету  Лівинецької сільської ради, яке пройшло під головуванням В.О.Лівинецького сільського голови, секретаря сільської ради Алли Соцької.

18:47 07.03.2024

Оформлення заяви про субсидію через портал Дія ще простіше

Оновили сервіс на порталі Дія — пришвидшили процес подання заяви про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива. Відтепер її можна подати за 10 хвилин, оскільки більшість документів автоматично підтягуються з реєстрів. Раніше процес тривав близько пів години. Спрощена заява стала можлива завдяки меншій кількості полів для заповнення даних — 7 замість 21.

16:57 07.03.2024

Кого шукають роботодавці Чернівецької області та скільки платять

Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано понад 600 вакансій. Найбільше пропозицій роботи є для бухгалтерів – 52 вакансії, для молодшого і середнього медперсоналу – 43, для слюсарів різних напрямів діяльності – 34.

13:22 06.03.2024

ДСНС запрошує на навчання. Шановні випускники 11 класів, запрошуємо на навчання до  навчальних закладів цивільного захисту!

ДСНС запрошує на навчання. Шановні випускники 11 класів, запрошуємо на навчання до навчальних закладів цивільного захисту!

Дністровський районний відділ та 5 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області проводить відбір кандидатів на денну форму навчання до відомчих вищих навчальних закладів, а саме: Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Харківського національного університету внутрішніх справ.

14:24 05.03.2024

НЕ СПАЛЮЙТЕ СУХОСТІЙ ТА ОПАЛЕ ЛИСТЯ!

Спалювання листя є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, що тягне за собою накладення адміністративних штрафів. А окрім того, шкодить здоров’ю людей та екологічному стану довкілля.

09:15 05.03.2024