Дата: від до Скинути

З початку 2024 року у територіальних центрах обслуговування платники податків Буковини  отримали 28984 адмінпослуг

З початку 2024 року у територіальних центрах обслуговування платники податків Буковини отримали 28984 адмінпослуг

Упродовж першого кварталу поточного року фахівці територіальних центрів обслуговування Головного управління ДПС у Чернівецькій області надали платниками податків 28984 адміністративних послуг.

21:14 11.04.2024

Повідомлення про застосування засобів захисту рослин

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group»інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях (Додаток 2) згідно з вказаним графіком(Додаток 1)

21:01 11.04.2024

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 11 квітня 2024  року відбулося  засідання  виконавчого  комітету  Лівинецької сільської ради, яке пройшло під головуванням В.О.Лівинецького сільського голови, секретаря сільської ради Алли Соцької.

20:37 11.04.2024

Працівниками Дністровського РВ та 5 ДПРЗ на базі Лівинецької  сільської ради проведено робочу зустріч

Працівниками Дністровського РВ та 5 ДПРЗ на базі Лівинецької сільської ради проведено робочу зустріч

Працівниками Дністровського РВ та 5 ДПРЗ на базі Лівинецької  сільської ради проведено робочу зустріч працівників  МПО громади, з керівниками закладів освіти та представниками ДЮРП громади.

20:02 11.04.2024

Оглошення!!! Потрібні працівники для будівництва фортифікаційних споруд

Зважаючи на запровадження на території України правового режиму воєнного стану, продовження бойових дій на Сході держави, виникає необхідність у будівництві фортифікаційних споруд з укріплення оборонних рубежів Збройних Сил України.

13:25 10.04.2024

ПРОХОДЖЕННЯ ПРИЗОВНИХ КОМІСІЙ ГРОМАДЯНАМИ 25-27-РГЧНОГО ВІКУ

На підставі Закону України "Про військовий обов’язок та військову службу" від 2 5.03.1992 року № 2232-ХІІ (зі змінами). Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом” (зі змінами) від 21.03.2002 року № 352.

20:42 09.04.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЛІВИНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

11 квітня 2024 року з 10:00 до 12:00 працівник сервісного центру № 2 проводитиме виїзний прийом на віддаленому робочому місці в Лівинецькій  селищній територіальній громаді з питань подання документів на призначення/перерахунок пенсій, субсидій, пільг, страхових виплат, видачі довідок, пенсійних посвідчень, отримання електронних послуг.

16:55 08.04.2024