Дата: від до Скинути

Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами  допомоги людям з інвалідністю.

Система безоплатної правничої допомоги випустила збірку з прикладами допомоги людям з інвалідністю.

Люди з інвалідністю, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, яка не перевищує двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (у 2024 році — 6056 грн), можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД).

11:21 18.04.2024

Довідник безбар’єрності: Як підійти до людини з порушеннями зору?

Щодня кожен з нас перетинається з людьми, що мають особливі потреби. Але не всі ми знаємо, як з спілкуватися, не завдавши їм мимохіть шкоди, помічати їхні потреби, коректно спілкуватися та надавати з дозволу дієву допомогу.

11:18 18.04.2024

Діти-ВПО і діти військовослужбовців цьогоріч отримуватимуть путівки на оздоровлення до Артеку безоплатно

У Міжнародному дитячому центрі “Артек”, основна частина якого зараз розміщується в закарпатському регіоні, безоплатно зможуть оздоровитися ще більше дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки.

14:00 15.04.2024

З 1 квітня діти загиблих добровольців отримують державну соціальну допомогу в підвищених розмірах

На початку повномасштабної війни, стаючи на захист країни, не всі добровольці були оформлені до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ). Дехто, на жаль, загинув, у декого – залишились родини із дітьми.

13:57 15.04.2024

Конгрес місцевих та регіональних влад, який пройшов у місті Чернівці

Начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО та голови територіальних громад району в онлайн форматі долучилися до роботи Конгресу місцевих та регіональних влад, який вперше пройшов у місті Чернівці, під головуванням Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО.

08:36 13.04.2024

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні свій День народження святкує Галина Михайлівна Гульчак -  начальник служби у справах дітей Лівинецької сільської ради

07:32 13.04.2024