Рятувальники нагадують правила безпеки під час використання генераторів

У період щоденного відключення світла більшість громадян використовують генератори: електро-, бензинові чи дизельні. Щоб уникнути надзвичайних ситуацій, пов’язаних з неправильним використанням генераторів, нагадуємо дотримуватись правил безпеки.

12:23 05.07.2024

Зведений бюджет отримав від буковинських платників 5 млрд 530,2 млн грн податкових платежів та 3 млрд 268,8 млн грн ЄСВ

За підсумками роботи податкового відомства Чернівецької області впродовж першого півріччя 2024 року до бюджетів усіх рівнів платниками сплачено понад 5 млрд 530,2 млн грн  податкових платежів.

16:58 04.07.2024

До офісу «Зроблено в Україні» у Чернівцях вже звернулися майже 200 осіб

До регіонального офісу – центру роботи з мікро- та малим бізнесом «Зроблено в Україні» у Чернівцях вже звернулися майже 200 осіб, які планують створювати або розширювати бізнес. З них 23 вже подали документи на отримання гранту за програмою «Власна справа» або на «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».

11:02 04.07.2024

За працевлаштування ветеранів роботодавці можуть отримати компенсацію

У роботодавців тепер є додатковий стимул брати на роботу Захисників та Захисниць, оскільки підприємствам повертається половина фактичних витрат на оплату праці, але не більш як розмір мінімальної заробітної плати, у разі працевлаштування терміном понад рік безробітних з категорії УБД.

15:31 03.07.2024

Зроблено в Україні: Буковина

Економічна платформа «Зроблено в Україні» спрямована на підтримку українського бізнесу, популяризацію та стимулювання попиту на продукцію й послуги вітчизняних виробників, зокрема завдяки реалізації програми національного кешбеку на українські товари.

12:29 03.07.2024