Відбулася сесія Лівинецької сільської ради

26 березня 2024 року, під головуванням секретаря сільської ради Алли Соцької відбулося чергове пленарне засідання XXXI сесії Лівинецької сільської ради VIII скликання.

18:41 26.03.2024

Азбука безбар’єрності: «Люди з досвідом війни»

Безбар’єрність – це не тільки доступ до фізичних об'єктів, а й значно ширше поняття, що включає в себе різні сфери діяльності, категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як із рівними.

15:15 26.03.2024

З Днем Національної гвардії України!

Вітаємо з Днем Національної гвардії України усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які у лавах Національної гвардії України стали на захист народу.

13:53 26.03.2024

На Буковині ще два переможці за програмою «Грант для ветеранів та їх подружжя»

Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою  «Грант для ветеранів та їх подружжя»,  заяви подані у період з 12 по 25 лютого 2024 року (з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди).

13:29 26.03.2024

На Буковині 18 переможців за урядовою програмою єРобота «Власна справа»

Ухвалено чергові рішення за урядовою програмою «Власна справа» за заявами, які подані  у період з 12 по 25 лютого 2024 року (з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди). Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів за програмою «Власна справа», можна завантажити тут.

10:44 25.03.2024

ДИТИНА ЧЕКАЄ НА ТЕБЕ!

Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов'язки, потребують РОДИННОГО ТЕПЛА І ВИХОВАННЯ!

10:27 25.03.2024

До місцевих бюджетів Буковини надійшло понад 38,3 млн грн податку на нерухоме майно

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, у січні – лютому 2024 року платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, перерахували до місцевих бюджетів Буковини понад 38,3 млн гривень. У лютому платники перерахували до бюджету 13,3 млн грн податку на нерухомість.

17:38 21.03.2024