Які адміністративні послуги надає міграційна служба

Звертаємо увагу мешканців територіальних громад, які перебувають в зоні обслуговування Кельменецького відділу Управління ДМС у Чернівецькій області, що вказаний територіальний підрозділ міграційної служби надає адміністративні послуги у сферах міграції:

09:52 03.03.2024

Буковинці можуть звертатись до податкової служби щодо звірки з податку на нерухоме майно

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що відповідно до п.п.266.7.1 п.266.7 ст.266 ПКУ,  обчислення суми податку з об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб здійснюється  контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

18:36 29.02.2024

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділ  захисту рослин, фітосанітарної діагностики та прогнозування управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернівецькій області інформує: одним  з обов’язкових елементів системи захисту ярих зернових від хвороб є протруєння насіння.

10:34 29.02.2024

Платники, які звільняються від сплати єдиного внеску за себе

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, що відповідно до частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є:

11:38 28.02.2024

Переваги використання ID-картки

За  розмірами паспорт громадянина України у вигляді ID-картки подібний до звичайної банківської картки. Та за кількістю переваг він не лише перевищує всі попередні зразки паспортів, що діяли на території України, а й чимало сучасних представницьких документів інших країн.

11:27 28.02.2024

Увага! Не паліть суху траву!

Протягом минулої доби 6 із 10  пожеж, котрі сталися у Чернівецькій області, виникли на відкритій території. Основною причиною виникнення таких пожеж залишається людський фактор – необережне поводження з вогнем або навмисний підпал.

10:51 28.02.2024

На Буковині роботодавці отримають понад 277 тис. грн компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування чотирьох робочих місць для осіб з інвалідністю. Двоє осіб працевлаштовані на Глибоччині, по одній людині – на Герцаївщині та Хотинщині.

09:50 28.02.2024

Деклараційна кампанія 2024: за «квартирантів» необхідно заплатити податок

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують громадянам, які здають в оренду житлову чи іншу нерухомість та рухоме майно про обов’язок задекларувати отримані доходи.

18:57 26.02.2024

Служба зайнятості пропонує навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

З поміж 95 сучасних професій та 365 освітніх програм в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)  можуть обрати учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни.

11:09 26.02.2024