Обстеження для раннього виявлення онкології: що отримує пацієнт

Тарифи на лікування онкологічних захворювань за Програмою медичних гарантій зростуть. Так, на 10 тисяч гривень збільшиться тариф на хіміотерапевтичне лікування – до 36 тисяч, а за лікування дітей від онкохвороб НСЗУ сплачуватиме закладам до 131 тис. грн.

17:49 17.02.2022

Чи передбачено зменшення встановлених ставок єдиного податку для ФОП – платників ЄП, які належать до певних соціальних категорій громадян?

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, нормами Податкового кодексу України передбачено такі способи оподаткування доходів, що одержують фізичні особи-підприємці:

14:18 17.02.2022

16 лютого  Лівинецька громада відзначила День єднання

16 лютого Лівинецька громада відзначила День єднання

16 лютого в Україні оголошено Днем єднання. Відповідний наказ підписав президент України Володимир Зеленський з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

20:32 16.02.2022

У січні соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 6676 осіб

Впродовж січня 2022 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 6676 осіб, які мали статус безробітного, що на 31,5%  (на 3067 осіб) менше, ніж у січні 2021 року. З початку року статус безробітного отримали  1025 осіб, що на 29% менше ніж за аналогічний період минулого року.

09:45 16.02.2022

Відбулося засідання тринадцятої позачергової  сесії Лівинецької сільської ради восьмого скликання

Відбулося засідання тринадцятої позачергової сесії Лівинецької сільської ради восьмого скликання

Сьогодні, 15 лютого, під головуванням голови сільської ради Андрія Гермака відбулася 13 позачергова сесія Лівинецької сільської ради VIII скликання в якій взяли участь 16 депутатів із  22,   а також члени виконавчого комітету та старости. На розгляд народних обранців  було винесино  одно питання:

21:53 15.02.2022

Сили територіальної оборони Буковини стають сильнішими

Сили територіальної оборони Буковини щодня набувають спроможності та стають функціонально сильнішими. Про процес підготовки підрозділів схвально відгукнулися під час останнього засідання Ради національної безпеки та оборони.

18:23 15.02.2022

Прозорість місцевого самоврядування: Парламент прийняв законопроект №6401 у першому читанні

15 лютого Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №6401 про внесення змін до Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування.

14:43 15.02.2022

Що очікувати громадам у 2022 році - проект "Громада"

Які проблеми минулого року повторяться у громадах і цьогоріч. Яке фінансування передбачено у державному і обласному бюджетах та чи вдасться розпочати розвиткові проєкти. Про це та інше говорили ведучий Станіслав Безушко та гості першого випуску третього сезону проекту "Громада" на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.

14:36 15.02.2022