Дата: від до Скинути

Відсьогодні в «Дії» доступні послуги зі зміни місця реєстрації та опитування як перший крок до безпосереднього народовладдя – Володимир Зеленський

Відсьогодні на порталі державних послуг «Дія» доступні онлайн-сервіс зі зміни місця реєстрації та опитування. Про це розповів Президент України Володимир Зеленський під час виступу на третьому Diia Summit, що триває в Києві.

20:16 08.02.2022

«Спроможна школа для кращих результатів»: Уряд змінив порядок та умови надання субвенції. Постанова набула чинності

Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів». Відповідна Постанову № 77 від 02.02.2022 оприлюднена на Урядовому порталі.

12:07 07.02.2022

«Центр пробації»

Дністровський районний сектор №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних та ініціативних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

21:23 04.02.2022

Акцизний податок з пива: заповнення розділу А декларації акцизного податку, додаток 1

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов'язані:

16:11 04.02.2022

Військовий збір: 22,4 млн грн сплатили буковинці до державного бюджету у січні цього року

Фінансове забезпечення функціонування армії значною мірою обумовлені надходженнями військового податку, який справляється до державного бюджету. Загалом буковинці від початку запровадження військового податку сплатили понад 1,3 мільярда гривень (1331,5 млн грн). У січні 2022 цього року 22,4 млн грн , що більше як торік на 4,2 млн грн, або 23,5 відсотків.

14:19 03.02.2022

На Буковині працює 31 спеціалізований кар’єрний радник з питань інклюзивного працевлаштування

З січня 2022 року у всіх філіях Чернівецького обласного центру зайнятості працюють спеціалізовані кар’єрні радники з питань інклюзивного працевлаштування.  Це — співробітники центру зайнятості, які забезпечують організацію надання послуг зареєстрованим безробітним з низькими можливостями працевлаштування, здійснюють супровід таких осіб під час пошуку роботи та після працевлаштування.

14:11 03.02.2022

ГІД З ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ – ЦЕ ЄДИНИЙ ОФІЦІЙНИЙ РЕСУРС, ЯКИЙ МІСТИТЬ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВСІ ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ В УКРАЇНІ

Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс https://guide.diia.gov.ua., який містить інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

11:34 03.02.2022