Проти українців почалася фішингова атака

Проти українців почалася фішингова атака! На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Не виключено розсилки подібних повідомлень в месенджери. Ворожі сили мають на меті отримати доступ до електронних пристроїв українців для збору великого масиву інформації!

08:55 25.02.2022

Воєнний стан: як працюватиме банківська система

Банківська система продовжує працювати. Ми вживаємо заходів для збереження стабільності та максимального забезпечення діяльності Збройних Сил України та роботи об’єктів критичної інфраструктури.

18:11 24.02.2022

Порядок отримання ідентифікаційного коду малолітній особі (до 14 років)

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, облікові картки фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

16:57 23.02.2022

Роз’яснення щодо зміни істотних умов праці

Порядок зміни істотних умов праці врегульованого частиною  З статті 32 Кодексу законів про працю України -  «Переведення на іншу роботу. Зміна істотних умов праці» - передбачає, що у зв’язку  зі змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні  роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою.

16:56 23.02.2022