Військова адміністрація контролюватиме ціни на товари першої необхідності

У період воєнного стану в Україні буде здійснено контроль за цінами на ряд товарів, що становлять першу необхідність для людей. Йдеться, зокрема, про борошно, макаронні вироби, хліб, м?ясо, молоко тощо. В цей перелік також входять певні групи лікарських засобів та паливо для машин. Відповідне рішення було прийнято напередодні Урядом. Про це повідомив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

12:09 08.03.2022

Це потрібно для стабільної роботи: енергетики просять буковинців, за можливості, сплачувати за послуги

Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, незважаючи на поточні складні обставини, бере на себе обов’язок здійснення безперебійного електропостачання для всіх споживачів міста та області. У тім числі і для споживачів, від яких відмовилися чинні постачальники. Перш за все бюджетні організації та підприємства критичної інфраструктури.

12:07 08.03.2022

Робота для буковинців і переселенців: центр зайнятості підготував список вакансій

Кухарі, водії, швачки, охоронці – є вакансії і для буковинців, і для переселенців. Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук закликав, за можливості, відновити роботу всіх підприємств краю та посилити таким чином економічну міць країни.

18:00 07.03.2022

Через «Дію» на українську армію зібрали 100 мільйонів гривень

100 мільйонів гривень зібрано на українську армію через «Дію». Таку суму вдалося акумулювати завдяки більш ніж 100 тисячам користувачам «Дії», які перерахували кошти на користь української армії в застосунку. Про це інформує Міністерство цифрової трансформації України.

17:51 07.03.2022

Єврейська громада Буковини приймає переселенців із прифронтових областей

Люди приїжджають і вдень, і вночі. На Буковині єврейська громада приймає переселенців із прифронтових областей. Тут знайшли прихисток люди, які втекли від обстрілів та ракет російського окупанта. Серед них – Олександр. Чоловік приїхав до столиці Буковини сьогодні автобусом із Кривого Рогу.

17:43 07.03.2022

Чи можна не оплачувати комунальні послуги під час війни. Пояснення Уряду

Питання сплати за житлово-комунальні послуги має бути врегульоване, виходячи з обставин сьогодення. Люди не повинні нести додатковий фінансовий тягар. Про це заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

17:39 07.03.2022