Як проводити первинну обробку ран: пояснення МОЗ

В умовах воєнної агресії ризик поранення є дуже високим. Якою має бути послідовність дій у разі отримання колотої, різаної чи вогнепальної рани кінцівок? Пояснює Міністерство охорони здоров’я України.

14:16 14.03.2022

Медиків-переселенців, які приїхали на Буковину, просять заповнити анкету

Медичних працівників, котрі тимчасово мешкають на Буковині, просять заповнити спеціальну форму. Із такою ініціативою виступила Чернівецька обласна військова адміністрація. Контактні дані у лікарів та медсестер-переселенців збирають, аби, за потреби, залучити їх до роботи.

13:10 13.03.2022

У випуску новин чернівецького телебачення  пояснили порядок отримання пенсій в умовах воєнного стану

У випуску новин чернівецького телебачення пояснили порядок отримання пенсій в умовах воєнного стану

Начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фону України в Чернівецькій області Людмила Троцюк у випуску новин «Чернівецький репортер» телеканалу «Чернівці» надала телефонний коментар щодо порядку отримання громадянами пенсій в умовах воєнного стану.

13:02 13.03.2022

Податківці роз’яснюють новації Закону №2118: звітність та перевірки

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що 7 березня 2022 р набрав чинності Закон України 03.03.2022 № 2118-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану»

16:57 11.03.2022

Держава робить усе, щоб допомогти Маріуполю – звернення Президента

Одним із головних завдань для нас сьогодні була організація гуманітарних коридорів. Суми, Тростянець, Краснопілля, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ізюм. За цей день уже вдалося вивезти майже 40 тисяч наших людей. Дати їм нарешті безпеку у Полтаві, Києві, Черкасах, Запоріжжі, Дніпрі, Львові. Вдалося також доправити й гуманітарні вантажі: сотні тонн продовольства, медикаментів.

09:57 11.03.2022