Сили територіальної оборони Буковини стають сильнішими

Сили територіальної оборони Буковини щодня набувають спроможності та стають функціонально сильнішими. Про процес підготовки підрозділів схвально відгукнулися під час останнього засідання Ради національної безпеки та оборони.

18:23 15.02.2022

Прозорість місцевого самоврядування: Парламент прийняв законопроект №6401 у першому читанні

15 лютого Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №6401 про внесення змін до Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування.

14:43 15.02.2022

Що очікувати громадам у 2022 році - проект "Громада"

Які проблеми минулого року повторяться у громадах і цьогоріч. Яке фінансування передбачено у державному і обласному бюджетах та чи вдасться розпочати розвиткові проєкти. Про це та інше говорили ведучий Станіслав Безушко та гості першого випуску третього сезону проекту "Громада" на ПЕРШОМУ ЗАХІДНОМУ.

14:36 15.02.2022

МОЗ та «Коаліція за вакцинацію» запустили проєкт зі щеплення від COVID-19 літніх мешканців віддалених населених пунктів

Протягом січня - березня 2022 року Міністерство охорони здоров'я України та Громадська спілка «Коаліція за вакцинацію», у співпраці з Центром громадського здоров’я МОЗ України, за підтримки Фундації «Кока-Кола» реалізують проєкт з вакцинації проти COVID-19 мешканців віддалених населених пунктів України.

14:22 15.02.2022

У яких лікарнях Буковини можна безкоштовно обстежитися на новому обладнанні: адреси

Обстеження за допомогою найсучаснішого обладнання стало у рази доступнішим для буковинців торік. Усе тому, що область отримала за програмою Президента України «Велике будівництво» п’ять комп’ютерних томографів. Також у рамках ініціативи закупили УЗД та рентген-апарати.

14:21 15.02.2022

Закон України 1914: Один мільйон податкового боргу який не погашено протягом 240 днів - є підставою для заборони боржникам виїзду за межі України

Заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Загарюк Микола роз’яснює, за яких умов до керівника юридичної особи або постійного представництва нерезидента – боржника може застосовуватись тимчасове обмеження в праві виїзду за межі України.

19:40 14.02.2022

Наповнення місцевих бюджетів і боротьба з тінню: все про реалізацію №5600

Ідеологія ухвалення закону №5600 - це боротьба з тіньовим ринком зерна і несплати податків місцевим бюджетам. На цьому наголосив Мар'ян Заблоцький, Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики під час тематичного вебінару, який організували Всеукраїнська асоціація громад спільно з Всеукраїнським Конгресом Фермерів.

10:24 12.02.2022