1 вересня - День знань в Україні

Дата: 01.09.2023 06:47

Фото без описуДорогі школярі! Шановні освітяни та батьки Лівинецької громади! Вітаємо вас з прекрасним святом вересня - Днем знань.

Попри те, що в Україні війна, навчальний рік за традицією розпочався – 1 вересня. Цей день особливий для першокласників, не менш важливим він є і для учнів випускних класів. Свято першого дзвоника сповнене лише світлими та теплими спогадами про цікаві уроки, веселі перерви, вчителів, друзів… То нехай же і цього року ми зустрінемо його щасливими!

Хочеться побажати, щоб день знань не був причиною смутку, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. І нехай у всіх навчальних закладах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги. Бажаємо вам безпечного навчання, легких контрольних та високих оцінок. А також вірних друзів, з якими все легко здійснюється!

Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів своєї Батьківщини. Адже саме педагоги сприяють формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, розвиток нашої громади та держави.

Щиро вітаємо всіх із Днем знань, справжнім всенародним святом мудрості, добра і людяності!

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК,

старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.