З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2023 07:51

Фото без описуШановні жителі Лівинецької громади! Зі святом Вас! З днем Незалежності України!

24 серпня є і завжди буде символічним і надзвичайно важливим днем для українців у всьому світі, навіть попри щохвилинне зухвале намагання ворога зламати наш дух та знищити нас фізично.

З 2014 року цей день набув ще більшої знаковості, адже волю, свободу і незалежність нам доводиться виборювати зі зброєю в руках.

Це свято багатьох поколінь українців, які боролись за право жити та бути господарями на рідній землі. І сьогодні ми  відстоюємо свою свободу і незалежність.

Серед воїнів, що захищають нас на передовій, є і наші земляки. Шануємо кожного з них.

Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за мир на рідній землі.

Віримо, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі та захистити незалежність та свободу держави. Бажаємо кожному  жити довго і щасливо у квітучій країні без зовнішніх конфліктів і під мирним небом!

З повагою,   сільський голова  Андрій ГЕРМАК,

старости, депутатський корпус та виконавчий комітет  Лівинецької сільської ради.