Військовим потрібні автівки: як надати

Українські воїни, докладаючи надлюдських зусиль, щодня героїчно відбивають численні російські атаки. Для успішного виконання завдань їм вкрай важлива підтримка тилу, в тому числі і автомобільною технікою.

09:18 24.05.2022

Про зміну прізвища чи місця реєстрації громадяни зобов’язані повідомляти податкову службу

В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки фізичної особи – платника податків (прізвища, місця реєстрації тощо) фізичній особі необхідно подати заяву за ф. № 5ДР (додаток 12 до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822) до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи, або до будь-якого податкового органу якщо фізична особа тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання.

17:09 23.05.2022

23 травня – День Героїв. Історії сучасних героїв, які після 24 лютого стали на захист України

23 травня в українському суспільстві відзначають День Героїв. Ідея пам’ятної дати зародилася в національно-визвольному русі під час Другої світової війни. Потім День Героїв продовжили відзначати в українській діаспорі. З відновленням Україною незалежності в 1991 році пам’ятна дата почала повертатися. А з нападом рф на Україну в 2014 році пам’ятний день стали відзначати масштабніше, поряд з історичними постатями борців за незалежність у XX столітті вшановують сучасних героїв, які на полі бою захищають Україну від російської агресії.

16:55 23.05.2022

Кредити для аграріїв: як скористатися

Вже  11 317 аграріїв отримали кредитів на суму 28 млрд 100 млн грн, із яких за програмою портфельних гарантій 80 % – 18 млрд 632 млн грн. За попередню добу було залучено 858 млн грн, за тиждень – майже 4 млрд грн кредитних ресурсів. Про це інформує Урядовий портал.

13:09 20.05.2022

Внесок малого та середнього бізнесу до місцевих бюджетів Буковини склав понад 209,8 млн гривень

Впродовж січня - квітня 2022 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області  209,8 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року  бюджети громад регіону додатково отримали понад 21 млн грн єдиного податку.

14:08 18.05.2022

На території Дністровського району  у 2022 році зареєстровано 259 випадків загорання сухої трави та рослинності

На території Дністровського району у 2022 році зареєстровано 259 випадків загорання сухої трави та рослинності

На території Дністровського району у 2022 році зареєстровано 259 випадків загорання сухої трави та рослинності в природних екосистемах, сільськогосподарських угіддях, проти 25 пожеж за аналогічний період 2021 року, кількість пожеж збільшилось на 936%.

14:05 18.05.2022