«Основні аспекти створення безпекових умов у закладах освіти Лівинецької сільської ради»

Дата: 22.01.2024 16:54

Фото без описуВідповідно до пунктів 45 частини першої статті 23 Закону України «Про Національну поліцію», частини третьої статті 26 Закону України «Про освіту», пункту 3 Плану заходів щодо реалізації Декларації про безпеку шкіл, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року № 898-р, Концепції безпеки закладів освіти, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07 квітня 2023 року № 301-р,

з метою врегулювання діяльності Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, закладів освіти щодо раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти 22 січня 2024 року проведено нараду – воркшоп  керівників закладів освіти громади, начальник гуманітарного відділу Лівинецької сільської ради Іванна ВЛАСОВА  з представником Дністровського відділу ДСНС України в Чернівецькій області, головним інспектором, майором служби цивільного захисту Павлом СНОЗИКОМ

На  нараді обговорено Порядок, механізм реагування поліції, ДСНС, закладу освіти щодо раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу.

Керівники закладів освіти активно вели дискусію щодо заповнення Паспорта безпеки, заходів, план евакуації, оповіщення, алгоритму дій відповідно спільного наказу МВСУ та МОНУ № 685/1013 від 18.08.2023, звернули увагу на  пункти Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризики нападу на заклад, а саме що має виконати керівник закладу освіти. Взяли до реагування у роботу Акт обстеження безпечної інфраструктури закладів загальної середньої освіти Лівинецької громади, яку громада пройшла 17.01.2024 згідно наказу Департаменту освіти та науки Чернівецької області від 16.01.2024 № 16 «Про здійснення обстеження безпечної інфраструктури закладів освіти Чернівецької області»

Щиро дякуємо за співпрацю  Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Поліції охорони та Департаменту освіти Чернівецької ОДА (ОВА)! Сильні, бо єдині!