Перетин кордону дітьми - роз'яснення Держприкордонслужби

Від початку літа до Держприкордонслужби України почастішали звернення громадян з питаннями щодо перетинання кордону дітьми. Про це на прес-конференції розповів Ігор Матвійчук – заступник начальника штабу – начальник відділу організації прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління.

11:18 17.06.2022

Дощ, гроза та шквальний вітер: на Буковині очікують на погіршення погоди опубліковано 16 червня 2022 року о 14:39

Удень 17 червня на Буковині та в Чернівцях очікуються грози, шквалисті пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря коливатиметься від 21 до 25 °С. Про це інформує обласний центр з гідрометеорології.

19:30 16.06.2022

Буковинцям змінили постачальника газу: де та як розраховуватися за послуги

Із 1 травня цього року побутових споживачів ТОВ «Чернівцігаз збут» автоматично було переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН). За рішенням Кабінету Міністрів України, цю функцію виконує «Нафтогаз України».

19:29 16.06.2022

Бюджети буковинських громад отримали понад 1,8 млн гривень туристичного та «паркувального» збору

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області розповідають у січні – травні 2022 року до регіональних бюджетів надійшло понад 1,8 млн грн  туристичного збору та збору за місця для паркування транспортних засобів. Так, платники сплатили 1,1 млн грн збору за паркування транспортних засобів та 0,7 млн грн  туристичного збору.

20:19 15.06.2022

Виплати та соціальні гарантії для працівників під час воєнного стану: роз’яснення Держпраці

Державна служба України з питань праці підготувала низку актуальних роз’яснень щодо трудових відносин між суб’єктами господарювання та найманим персоналом в умовах дії воєнного стану.

20:15 15.06.2022

СИГНАЛІЗАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відділ  прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернівецькій області інформує: що на даний час  проходить яйцекладка та відродження личинок колорадського жука на сходах картоплі.

15:26 15.06.2022

Пам’ятка про правила пожежної безпеки в побуті

Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає усіх громадян не нехтувати правилами пожежної безпеки та постійно дотримуватися їх у побуті.

12:20 15.06.2022