Дата: від до Скинути

Чи виплачується педагогічним працівникам матеріальна допомога на оздоровлення під час воєнного стану - роз’яснює Держпраці

Так, педагогічні працівники мають право на матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки під час дії воєнного стану.

19:31 02.06.2022

На Буковині 455 вакансій, з них - сотня для «білих комірців»

У базі даних Чернівецької обласної служби зайнятості зареєстровано 455 актуальних вакансій, більшість з них за робітничими професіями. Водночас є ряд пропозицій роботи для фахівців з вищою освітою. Таких вакансій майже сотня, з  оплатою від 8 до 20 тис.грн.

13:17 02.06.2022

З 2 червня 2022 року відновлюються камеральні та документальні перевірки податкової звітності

Роз’яснюють у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Закон України № 2260-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану». Цим законом внесено зміни до Податкового кодексу України.

19:12 01.06.2022

Охочі взяти дитину на виховання у сім’ю зможуть подати необхідні документи онлайн

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Уряд ухвалив розроблене Мінсоцполітики рішення, яке спрощує для бажаючих взяти дитину на виховання у сім’ю подання документів та отримання первинної консультації завдяки цифровізації.

14:34 01.06.2022

Пам’ятка

Вимоги чинного законодавства при зберіганні пестицидів і мінеральних добрив

12:50 30.05.2022

На період війни ціни на газ для населення мають залишитися без змін

Варіанти компенсації державою дельти між ринковою вартістю газу та чинним тарифом для споживачів підприємств ТКЕ зараз аналізується і буде запропоновано на розгляд Верховної Ради України. Про це інформує заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

12:40 30.05.2022

Близько 20 тисяч воєнних злочинів зареєстровано всіма правоохоронними органами

Близько 20 тисяч воєнних злочинів сьогодні зареєстровано всіма правоохоронними органами. Ведеться розслідування, уже є перші вироки. Про це очільник МВС Денис Монастирський заявив під час відкриття виставки підбитої російської техніки у Києві, яку він відвідав разом із Міністром оборони Олексієм Резніковим.

09:52 30.05.2022