Серед найзатребуваніших фахівців  на ринку праці  – швачки та слюсарі

Серед найзатребуваніших фахівців на ринку праці – швачки та слюсарі

Станом на 18 травня 2022 року в Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано майже 500 вільних робочих місць. Найбільше роботодавці  потребують  швачок, для них є  91 пропозиція роботи, також є робота для 38 слюсарів.

13:20 18.05.2022

Відновлено достроковий вихід на пенсію

30.04.2022 набули чинності законодавчі зміни, що відновили право на достроковий вихід на пенсію особам, звільненим з роботи у зв’язку із реорганізацією/ліквідацією підприємства або за станом здоров’я (не більш як за півтора року до досягнення пенсійного віку).

17:44 17.05.2022

Продаж пива: для роздрібної торгівлі необхідно отримати ліцензію та зареєструвати РРО(ПРРО)

Чи обов’язково СГ (в т.ч. платникам ЄП), які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (в т.ч. виключно пивом), для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями обладнувати місце торгівлі реєстраторами розрахункових операцій?

17:25 17.05.2022

Окремі зміни, що внесені до пенсійного законодавства з 30.04.2022

30.04.2022 набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» (далі – Закон 2040), яким передбачено ряд змін у пенсійному законодавстві. Надаємо огляд окремих з них.

17:23 17.05.2022

Затверджена Форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відсотки

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що форма податкової декларації платника єдиного податку третьої групи за ставкою 2 відс. доходу затверджена наказом Міністерства фінансів України від 26.04.2022 № 124 «Про затвердження форми податкової декларації платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні», який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05.05.2022 за № 495/37831. Цей наказ набрав чинності з дня його офіційного опублікування (06.05.2022).

19:07 16.05.2022