Кельменецька ДПІ інформує!!!

Деякі суб'єкти господарювання, які здійснюють реалізацію товарів першої необхідності (продуктів харчування, засобів особистої гігієни, лікарських засобів, медичних препаратів, тютюнових виробів, пального), як свідчать результати обстежень, запроваджених ДПС дозволяють собі необгрунтовано  завищувати ціни на товари, що мають істотну соціальну значущість, та відмовляють у можливості проведення розрахунків у безготівковій  формі  за допомогою банківських платіжних засобів.

16:36 12.05.2022

Як нараховувати ЄСВ під час простою працівникам, що перейшли на 2/3 оплати праці від мінімальної зарплати - роз’яснення

Експерти консультативної робочої групи з питань місцевих бюджетів в умовах воєнного стану, створеної за ініціативи Мінрегіону, надали відповідь на запитання читачів порталу «Децентралізація»: «Як нараховувати ЄСВ під час простою працівникам, які перейшли на 2/3 оплати праці від мінімальної заробітної плати».

16:33 12.05.2022

Повноваження голів громад на час воєнного стану розширили: законопроект №7269 прийнятий в цілому

Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про правовий режим воєнного стану " щодо функціонування місцевого самоврядування у період дії воєнного стану" (№7269).

16:24 12.05.2022

Польща спростить контрольні процедури для української аграрної продукції

Україна та Польща домовилися про спрощення контрольних процедур для імпорту та експорту аграрної продукції. Про це заявила перша віцепрем'єр-міністерка України – міністерка економіки Юлія Свириденко за результатами перемовин з польським віцепрем’єром Генриком Ковальчиком.

16:20 12.05.2022

Україна має можливість забезпечити потреби у пальному на травень – Свириденко

В України є можливість забезпечити наявність на ринку достатнього обсягу бензину, потреба у якому на травень оцінюється у 120 тисяч тонн, та дизелю – 254 тисячі тонн. Це планується робити завдяки збільшенню пропускної спроможності автопереходів та залізничного перевантаження.

16:19 12.05.2022

Чернівецька область: Податки наповнили доходи місцевих бюджетів на 1,4 млрд грн

Упродовж чотирьох місяців 2022 року до місцевих бюджетів Чернівецької області надійшло 1400,6 млн гривень податків та зборів, це перевищило показник аналогічного періоду 2021 року на 191,9 млн гривень. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак.

14:42 12.05.2022

Фактичні перевірки: Буковинці мають право скаржитися податківцям на завищення цін на соціально значущі товари

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що відповідно до Закону України від 01 квітня 2022 року № 2173-IX, який набув чинності з 17.04.2022 року податківцям надано право здійснювати контроль (проводити фактичні перевірки) за дотриманням платниками податків вимог законодавства щодо встановлених державою фіксованих цін, граничних цін та граничних рівнів торговельної надбавки (націнки) .

12:34 11.05.2022

Якщо виникла необхідність уже звільненому працівникові нарахувати та виплатити певні кошти, як роботодавцю відобразити цю суму в Податковому розрахунку?

Варто пам'ятати, що роботодавець повинен розрахуватися з працівником за усіма виплатами, які йому належать, в день звільнення. Такий обов'язок визначає ст.116 Кодексу законів про працю.

12:32 11.05.2022