Дата: від до Скинути

Реєстрація ПРРО можлива на господарську одиницю, яка перебуває на обліку в податковій службі

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, суб’єктам господарювання, які планують зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій, що господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО має перебувати на обліку в податковій службі. Для цього необхідно подати до податкової служби повідомлення про об’єкти оподаткування або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП.

14:23 28.04.2022

П’ять міжнародних організацій, які допомагають переселенцям, відкриють представництва у громадах Буковини

П’ять міжнародних організацій, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, планують відкрити свої представництва у громадах Буковини. Йдеться про Датську Раду у справах біженців, Агентство ООН у справах біженців, Офіс ООН з координації гуманітарних питань, Міжнародну організацію з міграції та всесвітню «Action Against Hunger».

10:05 28.04.2022

Електронний підпис: за сервісною послугою щодо отримання  електронних довірчих послуг звернулось 2886 буковинців

Електронний підпис: за сервісною послугою щодо отримання електронних довірчих послуг звернулось 2886 буковинців

З початку 2022 року послугами підрозділу Кваліфікованого надавача ЕДП Інформаційно-довідкового департаменту ДПС при Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області скористались 2886 буковинців. Платники звернулись до податкової служби за сервісною послугою щодо отримання кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів – інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

16:05 27.04.2022

На час війни призначити лікарняні можна на підставі листка на роздрукованому бланку: як подати заяву-розрахунок

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.

16:01 27.04.2022

Як перевірити свій стаж

Щоб виключити ймовірність помилок і недостовірних даних про страховий стаж та розмір заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, слід постійно контролювати інформацію про сплату роботодавцем внесків та їх розмір. Через несплату єдиного внеску працівники втрачають страховий стаж та можливість отримувати зароблену пенсію.

15:59 27.04.2022

До відома суб’єктів господарювання! Про навчання працівників з питань охорони праці під час воєнного стану

Державна служба України з питань праці інформує: законодавство з охорони праці дозволяє роботодавцю на власний розсуд визначати форму та механізм навчання з питань праці своїх працівників.

15:56 27.04.2022

Буковинські Центри обслуговування платників надають сервісні послуги у звичному режимі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що у 13-ти Центрах обслуговування платників, які діють при державних податкових інспекціях Чернівецької області, працюють та надають послуги бізнесу та громадянам у звичному режимі.

09:15 27.04.2022