Отримати статус та допомогу переселенці тепер можуть у «Дії»

Люди, які змушені були покинути свій дім і переїхали в межах України через повномасштабне вторгнення рф, можуть оформити статус ВПО у «Дії» та отримати виплату від держави – для себе і своїх дітей. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

14:55 20.04.2022

На Буковині стартує масштабна програма грошової підтримки внутрішньо переміщених осіб

На Буковині цими днями стартує масштабна програма грошової підтримки внутрішньо переміщених осіб, котру Aгентство ООН у справах біженців в Україні реалізує спільно з Кабінет Міністрів України. Про її особливості ішлося під час зустрічі заступниці керівника Чернівецької обласної військової адміністрації Ірини Ісопенко із представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

16:29 19.04.2022

Що робити, якщо семиденний термін після дати закриття е-лікарняного закінчився, а статус лікарняного залишився «закритий»?

Механізм видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності (далі - Реєстр) визначає Порядок, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України 17 червня 2021 року №1234, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07 Липня 2021 р. за №890/36512 (далі – Порядок №1234).

15:51 19.04.2022

Які перевірки здійснюються  у період дії воєнного стану

Які перевірки здійснюються у період дії воєнного стану

Головне управління ДПС у Чернівецькій області нагадує, що згідно з п. п. 69.2 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкові перевірки не розпочинаються, а розпочаті перевірки зупиняються, крім:

15:06 19.04.2022

Додаткові вихідні у квітні й травні скасовано через війну

Цьогоріч українці не матимуть додаткових вихідних у квітні та травні через воєнний стан. 25 квітня, 2 травня та 9 травня будуть робочими днями, які оплачуватимуться у звичайному порядку. Про це повідомляє Державна служба України з питань праці.

20:13 18.04.2022

Де на Буковині готові безкоштовно прихистити вимушених переселенців

Продовжує роботу соціальний проєкт «Прихисток». Він має на меті заохотити українців поділитися своїм житлом та затишком із вимушеними переселенцями, які постраждали від дій путінського режиму в Україні.

15:14 18.04.2022