Дата: від до Скинути

Дністровською окружною прокуратурою проведено аналіз стану організації роботи з розгляду звернень і запитів, особистого прийому та забезпечення доступу до публічної інформації.

В процесі проведення аналізу встановлено, що впродовж 2021 року до Дністровської окружної прокуратури надійшло 134 звернення, що на 21,6% менше, ніж за аналогічний період 2020 року - 182. З них, вирішено - 76, проти 128 (на 41% менше).

16:33 12.04.2022

Платники єдиного податку ІІІ групи – 2 % подають звітність помісячно

Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує, Закон України від 24 березня 2022 року № 2142-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» визначає, що податковий (звітний) період для платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування, дорівнює календарному місяцю (протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця).

14:11 12.04.2022

Про пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію в разі втрати годувальника, відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»

02 квітня 2022 року набрав чинності Закон України від 24 березня 2022 року № 2146-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо пенсій в разі втрати годувальника», яким внесені зміни до статей 30, 36, 37 та 41 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі – Закон № 2262).

11:44 12.04.2022

З початку року на Буковині знайшли роботу майже 1200 осіб

Впродовж січня-березня 2022 року 784 роботодавці області подали інформацію про наявність 2477 вакантних посад, що на 11,6% більше порівняно з відповідним періодом  2021 року. За сприянням обласної служби зайнятості за цей час  забезпечено роботою 1197 осіб, що на 5% більше, ніж у січні-березні  2021 року.

11:40 12.04.2022

Держпраці надає  релокованим  (переміщеним) підприємствам необхідну консультаційну допомогу

Держпраці надає релокованим (переміщеним) підприємствам необхідну консультаційну допомогу

Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочало інформаційно-консультативну кампанію для підприємств та підприємців, які перемістили на Буковину свої виробництва та працівників через складну безпекову ситуацію у  своїх регіонах. Мовиться про  релоковані підприємства.

23:47 10.04.2022

Новації Закону №2142: про пільговий імпорт товарів та звільнення від ввізного мита та ПДВ імпорт товарів в Україну

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, 5 квітня, Президент підписав Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період воєнного стану" (законопроєкт №7190).

12:32 10.04.2022

Як зареєструвати новонароджену дитину, якщо пологи відбулися поза межами закладу охорони здоров’я

Через збройну агресію росії породіллі в Україні часто не можуть дістатися до закладів охорони здоров’я для запланованих та безпечних пологів, а вимушені народжувати у сховищах, вдома або інших непристосованих для цього місцях.

12:19 10.04.2022