Дата: від до Скинути

Кіберполіція закликає громадян інформувати щодо військових злочинів російської армії: як це зробити

Кіберполіція закликає громадян інформувати щодо військових злочинів російської армії. Фактичні дані, що містяться на серверах приватних камер відеоспостереження будинків, мобільних пристроях, хмарних сховищах, та перебувають у розпорядженні приватних осіб, допоможуть слідству у документуванні та притягненні до відповідальності російських загарбників за вчинення військових злочинів.

11:03 26.04.2022

За перший квартал цього року від буковинських платників державний бюджет отримав понад 316,8 млн грн податку на додану вартість

Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. У першому кварталі 2022 року підприємства та підприємці Чернівецької області сплатили до державного бюджету 316,8 мільйонів гривень податку на додану вартість.

16:37 23.04.2022

Знайти працівників тепер можна через Telegram-канал «Пошук працівників (Чернівці)»

У Чернівцях запрацював Telegram-канал «Пошук працівників (Чернівці)» для роботодавців. Працедавці через пошук можуть оперативно підібрати необхідних фахівців, попередньо ознайомившись з короткими резюме.

19:56 21.04.2022

Нотаріуси можуть подавати від українців повідомлення про пошкоджене майно через портал «Дія»

Відповідно до Порядку подання інформаційного повідомлення про нерухоме майно, пошкоджене та знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 березня 2022 р. № 380, згідно якого нотаріус або адміністратор центру надання адміністративних послуг у день звернення особи з метою подання інформаційного повідомлення:

15:06 21.04.2022

На Буковині переселенці можуть отримати допомогу від ООН: як її оформити

На Буковині переселенці можуть отримати допомогу від Aгентство ООН у справах біженців. Міжнародна організація спільно з Урядом України реалізовують спеціальну програму грошової підтримки. Так, протягом трьох місяців внутрішньо переміщені особи будуть отримувати по 2200 гривень на кожного члена родини.

15:05 21.04.2022

На актуальні запитання щодо застосування норм ПКУ у використанні єдинником ставки 2%

Від початку війни у нашій державі прийнято ряд змін податкового законодавства для стимулювання економіки в особливий період, зокрема є податкові зміни які стосуються для приватних підприємців.

15:29 20.04.2022