12 грудня – День Сухопутних військ України

Дата: 12.12.2023 07:18

Фото без описуСьогодні українська армія – це сталевий щит, який захищає не тільки українців, але й весь цивілізований світ. І її незламність щодня гартується у боях, в яких наші воїни знищують окупантів і звільняють свою землю.

Шановні воїни Сухопутних військ України! З нагоди професійного свята прийміть глибоку шану жителів Лівинецької громади та всього українського народу за те, що день у день героїчно відстоюєте нашу Батьківщину, наше майбутнє.

Славимо вас за відвагу, мужність та самовідданість, проявлені у запеклій та нещадній боротьбі проти ворога.

Щира дяка та низький уклін всім воїнам, працівникам та ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил України за відданість обов’язку і Вітчизні. Хай кріпне звитяжний дух, зростає бойова міць у захисті рідної землі, а Господь вас оберігає повсякчас від усякого лиха.

Слава Україні! Слава її Героям!

Слава Сухопутним військам України!