Звернення громадян одна з підстав для проведення фактичних перевірок

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що згідно з п.п. 69.2 п. 69 підрозд. 10 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податкові перевірки не розпочинаються, а розпочаті перевірки зупиняються, крім:

16:09 22.06.2022

ЗАПРОШУЄМО ДО НАВЧАННЯ СТРАХУВАЛЬНИКІВ!

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області продовжують надавати детальні консультації та відповіді на питання слухачів під час онлайн навчання для страхувальників.

16:07 22.06.2022

Визначення мінімального податкового зобов’язання для фізичних осіб

Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» для платників податків – фізичних осіб, у яких у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, вводиться поняття мінімального податкового зобов’язання (далі –  МПЗ).

14:40 22.06.2022

8 представників релокованого на Буковину бізнесу заявили 44 вакансії

Фахівці Чернівецької обласної служби зайнятості інформують та консультують представників релокованого на Буковину бізнесу. Про безкоштовні послуги служби зайнятості отримали інформацію 40 роботодавців, які перемістили свою діяльність у Чернівецьку область.

11:07 22.06.2022

За порушення акцизного законодавства суб'єкти господарювання сплатять понад два мільйони гривень

Ревізори податкового відомства Буковини продовжують виконувати заходи направлені на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів. Так, станом на 01.06.2022 проведено 61 фактичну перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів та діяльність у сфері обігу пального.

19:25 21.06.2022