У чому може бути ресурс у робочому колективі?

Сьогодні в рамках інформаційної кампанії з освітніми проєктами #stop_sexтинг @stopsextingua  та “Час поговорити” @chaspogovoryty  ми розкажемо про те, у чому саме можна знайти ресурс у робочому колективі.

11:05 21.06.2022

Парламент проголосував за європейський підхід управління відходами

Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроект про управління відходами (№2207-1д), який запроваджує сучасний європейський підхід управління відходами та спрямований на розв’язання проблеми з масовим захороненням відходів. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

10:51 21.06.2022

З продажу підакцизних товарів місцеві бюджети отримали 48,6 мільйони податків

Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. Так, упродовж січня - травня 2022 року до  місцевих бюджетів Чернівецької області сплачено 43,2 млн. грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Крім того, за ліцензії на право торгівлі підакцизними товарами сплачено 5,4 млн грн.

16:27 20.06.2022

Дистанційна робота: що необхідно знати роботодавцям та працівникам. Яка робота може виконуватися дистанційно?

З 27 лютого 2021 року в Україні запроваджено дві самостійні форми організації праці: дистанційну й надомну.  Дистанційні працівники працюють у будь-якому місці за власним вибором. Водночас мають бути на зв’язку з роботодавцем за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій.

12:36 20.06.2022

Буковинців закликають не купувати продукти на стихійних ринках

Буковинців закликають не купувати продукти на стихійних ринках. В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області наголошують – це особливо небезпечно у літній період. М’ясо, молоко, сметана, сир, яйця, домашня консервація – все «засмагає» під відкритим сонцем, з явним порушенням санітарних норм, якість продукції ніхто не перевіряє.

12:21 20.06.2022

Із 1 липня росіяни не зможуть потрапити в Україну без отримання візи

Кабінет Міністрів 17 червня затвердив постанову «Про припинення дії Угоди між Урядом України і урядом російської федерації про безвізові поїздки». Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

18:46 18.06.2022

Уряд виділив понад 243 млн грн на відшкодування комунальних витрат громадам, які безоплатно розміщують переселенців, - Олексій Чернишов

Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду державного бюджету майже 243,5 млн грн на компенсацію комунальних витрат тим громадам, які прихистили переселенців у будівлях комунальної та державної форми власності. Ця сума компенсує витрати за березень поточного року. Відповідне розпорядження прийняв Уряд під час чергового засідання 17 червня.

18:46 18.06.2022

ФССУ відновлює направлення українців на реабілітаційне та санаторно-курортне лікування

ЩороФонд соціального страхування України забезпечує тисячі працюючих українців реабілітаційним лікуванням після перенесених важких захворювань і травм, а потерпілих на виробництві – санаторно-курортним лікуванням.

11:34 17.06.2022

До уваги платників ПДВ!

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, якщо у Вас виникли проблеми при реєстрації податкових накладних чи розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або ж питання щодо подання звітності з ПДВ Ви можете звернутись до фахівців Головного управління ДПС у Чернівецькій області, зателефонувавши за номерами телефонів:

11:19 17.06.2022