19 лютого 2024 року відзначається День Державного герба України — день вшанування і встановлення національного символу

Дата: 19.02.2024 07:46

Фото без описуСьогодні, 19 лютого, в Україні відзначають День Державного Герба.

Саме у цей день 1992 року Верховною Радою України було затверджено тризуб як Малий герб України. Він визначений як головний елемент великого Державного Герба України.

Тризуб має тисячолітню історію та відображає героїчне минуле і багату культурну спадщину українського народу. Він з'явився ще за часів Рюриковичів – правителів Київської Русі, а в період УНР тризуб символом соборності земель України та прагнень нашого народу до волі, незалежності та процвітання.

Шановні жителі громади, нехай цей день сповнить нас ще більшою гордістю за нашу країну та зміцнить нашу віру в неї! Хай дух стійкості та патріотизму, що уособлений у нашому тризубі, згуртує всіх нас, зміцнить високе почуття особистої відповідальності кожного за сьогодення і майбутнє української держави!